Vil du veta mer?+45 70 70 22 43

Anställda

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Partner & Client Director mathias@s360.dk

Frederik Hyldig Head of Paid Search frederik@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Casper Dumont Head of Strategy casper@s360.dk

Louise Villadsen Head of Client Management louise@s360.dk

Mads N. Lauridsen Head of Display mads@s360.dk

Daniel Østergaard Head of Outreach daniel@s360.dk

Kent Madsen Senior Strategy Cunsultant kent@s360.dk

Simon Thaysen Digital Strategy Consultant simon@s360.dk

Dennis Østergaard Digital Strategy Consultant dennisoe@s360.dk

Søren Skriver Digital Strategy Specialist skriver@s360.dk

Katarina Odsbjerg Client Manager katarina@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Louise la Cour Client Manager louiselc@s360.dk

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Uffe Faarvang Marketplace Specialist uffe@s360.dk

Asmus Eilrich Paid Search Specialist asmus@s360.dk

Anders Lindstrøm Paid Search Specialist al@s360.dk

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Benjamin Jalop Paid Search Specialist benjamin@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk Paid Search Specialist ehk@s360.dk

Rikke Andersen Display Specialist rikke@s360.dk

Jonas Færgemann Display Specialist jonasf@s360.dk

Stefan Pedersen Organic Search Specialist stefan@s360.dk

Jonas Donbæk Organic Search Specialist jonas@s360.dk

Tobias Dahl Organic Search Specialist tobias@s360.dk

Carsten Østergaard Organic Search Specialist carsten@s360.dk

Jesper Frank Organic Search Specialist jesperfrank@s360.dk

Mille Lade Organic Search Specialist mille@s360.dk

Christoffer Degn Hansen Organic Search Specialist christoffer@s360.dk

Camilla Maja Thomsen Organic Search Specialist cmt@s360.dk

Peter Gøggaard-Clausen Organic Search Specialist petergc@s360.dk

Jacob Brix Data Insights Specialist jb@s360.dk

Dennis Funch Hansen Data Consultant dennis@s360.dk

Rasmus Peter Vagn Jakobsen Content Specialist rasmus@s360.dk

Heidi Maria Jakobsen Content Specialist heidi@s360.dk

Jannik Schiermer Poulsen Content Specialist jannik@s360.dk

Rebecca Lind Copywriter rebecca@s360.dk

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Maja Børgesen HR Manager maja@s360.dk

Bli en del av vårt team!

Hos s360 letar vi konstant efter de största talangerna inom search marketing (sökmotoroptimering och Google AdWords). Vi är djupt passionerade för vårt arbete och vi vill väldigt gärna har fler duktiga kollegor. Det viktigaste är din inställning, ditt engagemang och viljan att göra en skillnad för våra kunder.

Se karriärsmöjligheterna hos s360.