Vil du veta mer?+45 70 70 22 43

Anställda

Jakob Vedel

Jakob Vedel CEO jakob@s360.dk

Mathias Hillerup Larsen Business Development Director mathias@s360.dk

Peter Decko Senior Business Consultant peter@s360.dk

Frederik Hyldig Head of PPC frederik@s360.dk

Joakim Kruse Head of SEO joakim@s360.dk

Louise Villadsen Online Marketing Manager louise@s360.dk

Brian-Oestergaard-s360

Brian Østergaard Head of Sales boe@s360.dk

Mads N. Lauridsen PPC specialist mads@s360.dk

Simon Thaysen PPC specialist simon@s360.dk

Theresa Pedersen Online Marketing Manager theresa@s360.dk

Katarina Odsbjerg Content Marketing specialist katarina@s360.dk

Sonny Leach

Sonny Leach Digital Strategy Consultant sonny@s360.dk

Dennis Funch Hansen UX & Conversion specialist dennis@s360.dk

Stefan Pedersen SEO specialist stefan@s360.dk

Gustav Frandsen

Gustav Frandsen SEO Specialist gustav@s360.dk

Søren Skriver SEO Specialist skriver@s360.dk

Martin Birkebæk

Martin Birkebæk SEO Specialist martin@s360.dk

Anders Lindstrøm PPC specialist al@s360.dk

Louise Baandrup Toft Client Manager lt@s360.dk

Søren Boyum Market Manager sb@s360.dk

Jacob Brix Junior SEO Specialist jb@s360.dk

Kristian Klynge Olesen

Kristian Klynge Olesen Junior SEO specialist kko@s360.dk

Christian Andersen

Christian Andersen Junior PPC Specialist ca@s360.dk

Kenneth-Munck-s360

Kenneth Munck PPC specialist km@s360.dk

Emil Hammershøj Kirk

Emil Hammershøj Kirk PPC specialist ehk@s360.dk

Rikke Andersen

Rikke Andersen PPC specialist rikke@s360.dk

Louis Emil Thomsen

Louis Emil Thomsen Client Manager let@s360.dk

Camilla Maja Thomsen

Camilla Maja Thomsen Search Coordinator cmt@s360.dk

Charlotte Basse Bookkeeper bogholderi@s360.dk

Sabina Eriksen

Sabina Eriksen HR Manager sabina@s360.dk

Rebecca Lind

Rebecca Lind Office Assistant rebecca@s360.dk

Linnea Larsen

Linnea Larsen Copywriter linnea@s360.dk

Bli en del av vårt team!

Hos s360 letar vi konstant efter de största talangerna inom search marketing (sökmotoroptimering och Google AdWords). Vi är djupt passionerade för vårt arbete och vi vill väldigt gärna har fler duktiga kollegor. Det viktigaste är din inställning, ditt engagemang och viljan att göra en skillnad för våra kunder.

Se karriärsmöjligheterna hos s360.